CONTEST - VCOB-60DW - Architectural spotlight IP66 COB 60W Dynamic White 2700–6300K 60°
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415735/image_1920?unique=5c4c87f
Not Available For Sale
Deze combinatie bestaat niet.
Algemene voorwaarden
30-dagen geld terug garantie
Verzending: 2-3 werkdagen
  • Architectural spotlight COB 60 W Dynamic White 2700-6300 K
  • Symmetrical lenses with 60° aperture
  • Brightness: 4021 lm – 102 lux at 5m
  • Consumption: 60 W
  • CRI: 96
  • DMX/Power connections via hybrid IN and OUT cables with IP67 plugs
  • External VRDM-Control box for RDM parameterization
  • Compatible with RDM consoles on certain parameters
  • DMX control protocol on 2 to 4 channels depending on the selected mode
  • Power supply: 110-240 V/50-60 Hz
  • Selectable refresh rate from 900 Hz to 3600 Hz