JB SYSTEMS - VIBE15-SUB Mk2 - Pro subwoofer: 15" - 400Wrms / 8ohm
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/424817/image_1920?unique=a034ecb
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Perfect for portable use: DJ, hiring companies, …
  • Solid, high strength, plywood enclosure
  • Scratch resistant polyurethane painting
  • Built-in M20 stand adapter on the topside.
  • High Power 15inch Woofer with ALU basket