CONTESTAGE - QUA29-050 blk - ALU TRUSS Quatro 290 – Length: 50cm – Black - Connection kit included
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/417515/image_1920?unique=ddbae0d
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Square aluminium truss – Width: 290mm – Length: 50cm – Black
  • ISO DIN 4113 and TÜV certified
  • Made of 50mm aluminium alloy (EN AW 6082 T6, diameter 50 mm, thickness 2 mm)