CONTEST - VCOB-60RGBL - Architectural spotlight IP66 COB RGBL LED 60W 60°
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415731/image_1920?unique=5c4c87f
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Architectural spotlight COB 60W 4in1 Red Green Blue Lime
  • Symmetrical lenses with 60° aperture
  • Brightness: 2893 lm – 80 lux at 5m
  • Consumption: 60 W
  • DMX/Power connections via hybrid IN and OUT cables with IP67 plugs
  • External VRDM-Control box for RDM parameterization
  • Compatible with RDM consoles on certain parameters
  • DMX control protocol on 2 to 8 channels depending on the selected mode
  • Power supply: 110-240 V/50-60 Hz
  • Selectable refresh rate from 900 Hz to 3600 Hz