CONTEST - NDR-480-24 - MEAN WELL AC-DC Single output Industrial DIN rail power supply - Output 24Vdc at 20A - metal case
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/417312/image_1920?unique=b498a9e
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Format: DIN rail
  • Power: 480W
  • Output voltage: DC 24V
  • Output Current: 20A