CONTEST - LRS-200-12 - MEAN WELL Power supply - 12VDC 204W 17A max – IP20 – 3 outputs
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415573/image_1920?unique=b498a9e
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Output voltage: 12 V DC
  • Output power: 204 W
  • Output current: 17 A
  • Protection class: IP20
  • Dimensions: 215 x 115 x 30 mm