CONTEST - LRS-100-12 - MEAN WELL Power supply - 12VDC 100W 8.5A max – IP20 – 2 outputs
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415574/image_1920?unique=b498a9e
Expédition : 2-3 jours ouvrables
  • Power: 100 W
  • Output voltage: 12 V
  • Output current: 8.5 A
  • Technology: AC/DC
  • Protection class: IP20
  • Width: 97 mm
  • Height: 30 mm
  • Depth: 129 mm