CONTEST - VPAR-70DW - Architectural spotlight IP66 7x LEDs Dynamic White 2700–6000K 70W 25°
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415704/image_1920?unique=5c4c87f
Shipping: 2-3 Business Days
  • Architectural spotlight 7x LEDs 15W Dynamic White 2700-6000 K
  • Luminosity: 2594 Lm - 531 Lux at 5 m
  • Symmetrical lenses with 25° aperture
  • Power consumption : 70 W
  • Selectable refresh rate from 900 Hz to 3600 Hz