CONTEST - VPAR-150DW - Architectural spotlight IP66 18x LEDs Dynamic White 2700–6000K 150W 25°
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/415706/image_1920?unique=5c4c87f
Shipping: 2-3 Business Days
  • Architectural spotlight 18x LEDs 15W Dynamic White 2700-6000 K
  • Symmetrical lenses with 25° aperture
  • Brightness: 6831 lm – 1160 lux at 5 m
  • Consumption: 150 W
  • Selectable refresh rate from 900 Hz to 3600 Hz