CONTEST - NDR-240-24 - MEAN WELL power supply 24V – 10A – 240W stabilized, for DIN rail
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/417230/image_1920?unique=b498a9e
Shipping: 2-3 Business Days
  • Protection class : IP20
  • Output voltage : 24 V
  • Number of output(s) : 1 output
  • Power rating : 240 W
  • Intensity : 10 A