CONTEST - LPV-150-24 - MEAN WELL Power supply 24V DC 150W max. - IP67 – 1 output
https://www.eglantier.net/web/image/product.template/417236/image_1920?unique=b498a9e
Shipping: 2-3 Business Days
  • Protection class : IP67
  • Output voltage : 24 V
  • Number of output(s) : 1 output
  • Power rating : 150 W
  • Intensity : 6.25 A